GRUPY PRZEDSZKOLNE ODWIEDZIŁY GOSPODARSTWO ROLNE
  2024-04-05

5 kwietnia grupy przedszkolne odwiedziły gospodarstwo Państwa Hejt. Dzieci miały okazję zobaczyć różne zwierzęta z wiejskiego podwórka. Były tam krowy, konie, psy, koty, kury. Atrakcją okazały się też kombajn i traktor z prawdziwego zdarzenia.

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU U SÓWEK
  2024-04-05

„Wszyscy jesteśmy jak puzzle 🧩, każdy jest inny , wyjątkowy- a jednak razem tworzymy jedną układankę , jedną całość” 🦋Światowy Dzień Świadomości Autyzmu u Sówek.

JESTEŚMY RÓŻNI, ALE RÓWNI...
„Jesteśmy różni, ale równi..”🦋
W grupie Mrówki dziś rozmawialiśmy na zajęciach na temat autyzmu nawiązując do 2 kwietnia w który obchodzony jest  „Międzynarodowy Dzień Autyzmu”🦋
Rozmawialiśmy o akceptacji oraz o zachowaniach dzieci w spektrum, obejrzeliśmy również krótki filmik pt. „Jaś i niebieskie motyle”, który porusza temat autyzmu.
Na koniec wykonaliśmy plakat tęczowego znaku nieskończoności ♾, który podkreśla różnorodność spektrum autyzmu i wskazuje na podejście w nowym ujęciu – neuroróżnorodności🌈
 WIZYTA INTERAKTYWNEJ ZOSI U MYSZEK
  2024-04-05

Dzisiaj Myszki odwiedziła klasa IVb wraz z panią Anią i ich koleżanką interaktywną Zosią. Dzieci poznały na jakiej zasadzie działa robot, jak należy go zaprogramować. Zosia zaprosiła nas na spacer po Zoo. Myszki były zachwycone zajęciami i już nie mogą się doczekać, kiedy odwiedzą nas starsi koledzy z IVb.

1 « [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] » 253