WIZYTA INTERAKTYWNEJ ZOSI U MYSZEK
  2024-04-05

Dzisiaj Myszki odwiedziła klasa IVb wraz z panią Anią i ich koleżanką interaktywną Zosią. Dzieci poznały na jakiej zasadzie działa robot, jak należy go zaprogramować. Zosia zaprosiła nas na spacer po Zoo. Myszki były zachwycone zajęciami i już nie mogą się doczekać, kiedy odwiedzą nas starsi koledzy z IVb.

PISANKI, PISANKI JAJKA MALOWANE I MOTYLKI
  2024-03-27

Od poniedziałku grupa Motylków poznawała zwyczaje wielkanocne. Dzieci malowały duże papierowe pisanki, ozdabiały pisanki kulkami z krępy, malowały jajka.

Wesołego Alleluja! Mądre Sowy i tradycje Wielkanocne!
 ODWIEDZINY KLASY III B U MYSZEK
  2024-03-27

Grupa Myszki miała dzień pełen atrakcji, odwiedziła nas klasa IIIb wraz panią Anią. Dzieci przygotowały występ dla maluszków o tematyce wielkanocnej.  Następnie pani Malwina przygotowała zajęcia pt. „Zajączek Wielkanocny”, dzieci utrwaliły wiedzę na temat tradycji wielkanocnych. Grupę Myszki odwiedzili również przedstawiciele Rady Rodziców ze słodką niespodzianką, na koniec dnia okazało się, że Zajączek również zostawił prezenciki na placu zabaw.

1 « [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] » 255