INFORMACJA DLA PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW

I N F O R M A C J A

Termin składania załączonych dokumentów do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych upływa 8 marca 2024r. Dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu.

Pozostałe terminy składania wniosków o przyznanie świadczenia socjalnego z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w roku 2024 r.

- do 17.05.2024 r.

- do 15.11.2024 r.

oswiadczenie o dochodachfss.pdf

oswiadczenie rencisty emeryta do odpisu.pdf

wniosek o przyznanie pomocy socjalnejfss.pdf

I N F O R M A C J A

Termin składania załączonych dokumentów do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych upływa 10 listopada 2023r. Dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu.

wniosek o przyznanie pomocy socjalnej.pdf

oswiadczenie o dochodach.pdf

I N F O R M A C J A

Termin składania załączonych dokumentów do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych upływa 22 maja 2023r. Dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu.

Następny termin składania wniosków o przyznanie świadczenia socjalnego z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w roku 2023 r.

- do 10.11.2023 r.

wniosek o przyznanie dofinansowania.pdf

oswiadczenie rencisty emeryta do odpisu.pdf

I N F O R M A C J A

Termin składania załączonych dokumentów do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych upływa 13 marca 2023r. Dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu.

Pozostałe terminy składania wniosków o przyznanie świadczenia socjalnego z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w roku 2023 r.

- do 22.05.2023 r.

- do 10.11.2023 r.