DZIECI W WIOSCE ZAŚPIEWAŁY HYMN
  2024-04-30

30 kwietnia klasa pierwsza A, oraz grupy przedszkolne zaśpiewały hymn Polski oraz recytowały KATECHIZM DZIECKA POLSKIEGO. W ostatnim czasie dzieci utrwalały symbole narodowe, a także wiadomości o Unii Europejskiej. Dzieci wiedzą, że zbliżające się dni majowe to: ŚWIĘTO PRACY, ŚWIĘTO FLAGI oraz 3 MAJA czyli ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI.

URODZINKI EMILKI W MRÓWKACH
  2024-04-29
 PLANETARIUM W WIOSCE
  2024-04-29

„Nie tylko my żyjemy we wszechświecie, ale wszechświat żyje w nas”💫 Wizyta Planetarium w Wiosce.

DZIEŃ ZIEMI W MRÓWKACH
  2024-04-28

W Mrówkach przez miniony tydzień działo się bardzo dużo :) z okazji dnia Ziemi 🌎 cały tydzień odbywał się pod tym hasłem. Dzieci dowiedziały się czym jest ziemia, jak wygląda, z czego jest złożona. Nauczyli się co robić by być przyjacielem naszej planety, a nie jej wrogiem. Sprzątaliśmy świat, segregowaliśmy śmieci, zrobiliśmy prace plastyczne pod tym hasłem, urządziliśmy sobie tematyczną grę podłogową, świętowaliśmy urodziny Nikodema oraz na koniec stymulowaliśmy zmysł dotyku poprzez szukanie przedmiotów ukrytych pośród kulek hydrożelowych z zamkniętymi oczami,  to był tydzień pełen atrakcji!

1 « [1] [2] [3] [4] » 253