DZIEŃ ZIEMI W ZERÓWKACH
  2024-04-23
 PRZEDSZKOLAKI MAŁYMI EKOLOGAMI
  2024-04-22

22 kwiecień to Dzień  Ziemi. Przedszkolaki wiedzą jak dbać o Ziemię i znają różne działania proekologiczne. Dzieci znają słowo ,,recykling" i ,,ochrona środowiska”. Grupy przedszkolne wykonywały prace o tematyce ekologicznej.

ZABAWY Z APLIKACJĄ QUIVER W GRUPIE MYSZKI
  2024-04-20

W piątek grupę Myszki odwiedziła klasa IVb wraz z panią Anią. W ramach zajęć rozwijających kreatywność uczniowie zaprezentowali maluszkom ciekawą aplikację. Quiver to połączenie zabawy z nauką. Quiver to aplikacja wykorzystująca technologię rozszerzonej rzeczywistości. Po zeskanowaniu obrazka, ( uprzednio wydrukowanego i pokolorowanego), na ekranie urządzenia mobilnego można zobaczyć jego cyfrową wersję, która stanowi połączenie świata realnego z nałożoną na niego, generowaną w czasie rzeczywistym, grafiką 3D.

MUZYCZNA UCZTA
  2024-04-18

18.04.2024 wszyscy uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jabłonnie mieli okazję uczestniczyć w Koncercie  z cyklu „W Krainie Pani Muzyki”. Koncert pod tytułem  „O klarnecie, który szukał przyjaciół w hebanowym lesie” został przygotowany przez Lubuskie Biuro Koncertowe „Orfeusz” i zaprezentowany dla przedszkolaków oraz klas I-VIII.

1 « [1] [2] [3] [4] [5] » 253