MUZYCZNA UCZTA
  2024-04-18

18.04.2024 wszyscy uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jabłonnie mieli okazję uczestniczyć w Koncercie  z cyklu „W Krainie Pani Muzyki”. Koncert pod tytułem  „O klarnecie, który szukał przyjaciół w hebanowym lesie” został przygotowany przez Lubuskie Biuro Koncertowe „Orfeusz” i zaprezentowany dla przedszkolaków oraz klas I-VIII.

TĘCZA W MRÓWKACH
  2024-04-17

W Mrówkach podczas ostatnich dni rozmawialiśmy o powstawaniu chmur, wodzie, słońcu, jak powstaje deszcz oraz skąd się bierze tęcza. Poza wykonywaniem prac plastycznych, zrobiliśmy wspólny eksperyment przy użyciu cukierków oraz wody tworząc swoje tęcze.

MOTYLKI WIEDZĄ, ŻE RUCH TO ZDROWIE
  2024-04-16

Motylki realizują w kwietniu temat dotyczący różnych form ruchu. Dzieci wypowiadały się, jaką formę ruchu lubią najbardziej. Najwięcej głosów zebrała gra w piłkę i jazda na rowerze. Motylki wykonały pracę plastyczną - piłkę wyklejoną kulkami z krępy, które dzieci wykonały własnoręcznie.

ZBIÓRKA FANTÓW DLA IDY
  2024-04-12

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. Mieczysław Maliński). Mądre Sowy , przygotowały fanty na zbiórkę dla Idy.

1 « [1] [2] [3] [4] [5] [6] » 253