Z pola na stół
  2015-05-09

W tym tygodniu grupa OA rozmawiała o pracy rolnika. Na podstawie wiersza pt. „Wspólna praca”  L. Wiszniewskiego dzieci zapoznały się bliżej z pracą rolnika i znaczeniem tej pracy dla wszystkich ludzi. Utrwaliły nazwy pór dnia; świt, ranek, południe, popołudnie, zmierzch i wieczór.

Z wizytą w OSP Jabłonna.
  2015-05-08

W maju obchodzimy Dzień Strażaka. Dlatego w czasie zajęć przedszkolacy z grupy pani Gosi rozmawiali o tym, jak ważna jest praca strażaka. 8 maja wraz z paniami Gosią i Danielą wybrali się na wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Jabłonnie. Po strażnicy grupę oprowadził pan Tomasz Pajchrowski oraz pan Mirosław Pajchrowski.

Jak pracują strażacy...
  2015-05-08

Biedronki na wycieczce w Ochotniczej Straży Pożarniej

Nie taki dentysta straszny
  2015-04-30

Kwiecień to miesiąc KULTURY ZDROWOTNEJ, dlatego przedszkolaki 30 kwietnia na podsumowanie omawianej tematyki, wybrały się do Ośrodka Zdrowia w Jabłonnie. Wraz p. Małgosią i p. Danielą postanowiły się tam przyjrzeć pracy stomatologa. Pani stomatolog - Iwona Sprawka pokazała dzieciom sprzęt, którym bada i leczy zęby.

1 « [248] [249] [250] [251] [252] [253] » 253